Kde kúpiť králika?

Dva biele králiky

Ak chcel v minulosti chovateľ kúpiť svojho domáceho miláčika, musel zamieriť do niektorého zo špecializovaných chovateľských obchodov, tzv. chovproduktov, alebo sledovať riadkovú inzerciu v dennej tlači. Ďalšou z možností bola návšteva chovateľských búrz, kde sa stretávali chovatelia s cieľom kúpiť alebo predať svojich zverencov.

S rozvojom informačných technológií a internetu sa zmenil aj spôsob nákupu zvierat. Dnes si záujemca o zviera pozrie všetky ponuky z pohodlia domova na niektorom z internetových inzertných portálov. Medzi najviac využívané a najefektívnejšie patria špecializované inzercie zvierat. Jednou z nich je inzercia zvierat ZOO burza.

Odkaz: http://www.zooburza.eu/sk/

Na ZOO burze okrem inzercie zajacov a králikov dajú nájsť aj inzeráty iných hlodavcov. Od myší, potkanov, škrečkov, morských prasiatok, až po činčily, veverice, osmákov degu a burunduky. Ponuka chovateľov je naozaj pestrá, na svoje si tu prídu aj chovatelia psov, mačiek, plazov, vtákov, hospodárskych a exotických zvierat, priaznivci akvaristiky, teraristiky, či insektaristiky a pestovania rastlín.

ZOO burza umožňuje aj výmenu cenných rád a poznatkov, na tamojšom diskusnom fóre. Vkladať do neho príspevky môže každý zaregistrovaný návštevník. Registrácia je bezplatná a trvá iba chvíľu, zaregistrovaní užívatelia ňou získavajú plnú kontrolu nad svojimi inzerátmi a diskusnými príspevkami.

Fotografia: © BigStockPhoto.com

Ohodnotiť článok
[Spolu: 17 Priemer: 3.8]
Posledné komentáre
  1. kralicek

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *